| buhu a întrebat:

Savant, (om de stiinta),( tocilar ), (persoan desteapta) SAU raper (cantaret),(musician), (compozitor de versuri). Primul raspuns justificat primeste funda + vot. happy

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Aleg persoanele de stiinta. Ele sunt cele care ne ajuta pe noi sa comunicam virtual, ele au creeat calculatoare, telefoane, tablete si ne-au facut viata mai usoara. Multe persoane nu asculta rap, dar tehnologia si știinta face parte din viata tuturor. Mi vida.

4 răspunsuri:
| buhu explică (pentru RobertMoon):

ITI MULTUMESC! eu le am cu amandoua dar nu stiam pe care sa o aleg 1 happy

| RobertMoon a răspuns (pentru buhu):

Și mie imi place muzica rap și tehnologia tata se ocupa cu telefoane din 2004 happy

| mariorazvan a răspuns:

Om de stinta

| Vanqu1sh a răspuns:

Singurul raspuns justificat este sa faci ceea ce iti place tie mai mult, lucrul care il poti lua de la cap chiar daca te enerveaza si ceva nu iti merge bine. Bafta in a allege happy