| anonim_4396 a întrebat:

Se pot face multi bani din muzica rap?

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Da dar rep canta foarte multi trebuie sa fi foarte bun sa iesi in evidenta

8 răspunsuri:
| AnnyLovx a răspuns:

Da, daca esti talentat si te faci cunoscut, adica sa poti avea un concert la tine in oras sau ceva de genu, pentru a te cunoaste lumea

| Scremer a răspuns:

Da castigi multi bani dar daca vrei sa te apuci iti trebuie un mesaj bun ca sa ai ce sa transmiti

| Spitz10 a răspuns:

Depinde de tine cat de talentat esti.Un tip din California a cantat BeatBox pe strada 2 saptamani, si adus boxe mari si bas si incepea sa cante, in 2 saptamani deja facea beat-uri la inceputuri de concertewinking
Strange niste bani si fa un single!

| UnnamedKM45 a răspuns (pentru Spitz10):

Mersi!

| IsabelaIssa a răspuns:

Talentul isi spune cuvantul, ca in orice meserie de altfel. Cu cat esti mai bun cu atat esti mai cautat si de aici si bani mai multi.

| Kosmin19 a răspuns:

Tu te apuci de rap doar pentru bani?happy Esti praf ti-o spun sincer

| UnnamedKM45 a răspuns (pentru Kosmin19):

Era doar o intrebare nu inseamna ca ma apuc...

| Kosmin19 a răspuns (pentru UnnamedKM45):

Pai daca te apuci pentru bani inseamna ca esti un comercial happy.