| Meineherz a întrebat:

Si-a cumparat cineva ghiduri/carti pentru bacalaureat matematica M1? Si daca DA, Va rog eu frumos numele cartii, editurii si al site-ului. Funda promisa!

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Eu lucrez dupa,, Ghidul de pregatire pentru bacalaureat 2012-M1" de la Sigma.Are 50 de modele de teste+ teorie si tot felul de exercitii pe capitole.Se gaseste in librarii.
De pe net mai poti lucra variantele de bac din 2009.Se gasesc pe edu.ro la arhiva 2009.

1 răspuns:
| Meineherz explică (pentru AdelinaC):

Multumesc frumos!