| Tutuianu_Razvan_1999 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste comunitati de web developers in engleza sau romana, unde activeaza mai multa lume, unde lumea pune diferite erori, unde pot ajuta oameni sa-si resolve erorile, unde oamenii ma pot ajuta pe mine.
Funda happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un simpli search pe google te va lumuri cu orice problema ai avea.

Ca si comutinati ai softpedia in romana sau http://stackoverflow.com/ care e probabil cea mai mare comunitate pentru developeri

4 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna seara
Erori despre ce anume? esti developer?

| Tutuianu_Razvan_1999 explică (pentru mariusmac85):

Da. erori de cod

| mariusmac85 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti direct pe google pe forum, pe Microsoft pe forum si tot asa ca fiecare producator au erorile lor de cod, fiecare isi pune descrierile cum vor ei nu in materie de informatica, spre exemplu cod 999 ce inseamna la yahoo? stii cumva?
Nu sunt developer si nu ma pricep, tu stii sa creezi programe?

| Tutuianu_Razvan_1999 explică (pentru suntserios):

O cumunitate voiam happy mersi