| random1620 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste servicii din care sa se castige bani (nu foarte multi, dar nici foarte putini) care sa nu presupuna multa munca/efort.

6 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Primar,consilier,politist local, ceva legat de politica de rahat in general.

| sierra1 a răspuns:

Consilier - nu contează de care (domeniul) doar să fie consilier

| Ghost963 a răspuns:

Videochat, eventual caraus de droguri in Malaezia sau Arabia Saudita. In rest, nu poti castiga bani multi fara munca multa.

| random1620 explică (pentru Ghost963):

Eu sunt baiat si nu cred as putea primi bani pe videochat. Dar nu la asta ma referam. Voiam ceva care sa nu fie foarte greu (adica avocat, sau programator, pentru mine sunt prea complicate). In nici-un caz nu ma refeream la ceva fara sa muncesc. Caut ceva mai simplu.

| Ghost963 a răspuns (pentru random1620):

Pt ca tara duce lipsa de mesteri, incearca sa devii electrician sau instalator. Pt 10 min de schimbat doua piese la un candelabru, poti sa iei peste 30 de lei. Profita de chestia asta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bună, Denis
Orice munca necesita un minim de efort, iar banii vin din prestarea unui serviciu.
Bani mulți vin din I.T, dar acolo se cere munca, seriozitate și bataie de
cap.
Alege ceea ce crezi ca ești capabil sa duci la bun sfarsit.
Mult succes!