| anonim_4396 a întrebat:

Spuneți toate fără experiență de muncă, dar nu afară?
Sa lucrez de luni până vineri la ora 7-16?

8 răspunsuri:
| Andreea99911818181 a răspuns:

Programul imi pare ok, depinde de salariu si pauza. Nu prea am inteles ce vrei sa intrebi laughing In schimb programul imi pare unul de bun simt daca lucrezi pe santier, fabrica sau orice altceva. E programul de lucru al unui om normal din Romania.

| Violleta2022 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu inteleg ce vrei sa spui cu fraza asta, ca nu are logica si nu face sens:
"Spuneți toate fără experiență de muncă, dar nu afară?".

Poate re-editezi sau clarifici...

| BeingSelfless a răspuns:

Trebuie să reformulezi întrebarea. Eu nu înțeleg ce vrei să întrebi. Ce sunt aceste "toate"? Programul este destul de lejer, pentru majoritatea.

| johnnny123 a răspuns:

Ce vrei mai exact?

Să-ți facă cineva o listă cu toate locurile de muncă cu program luni-vineri intre orele 7-16 disponibile în țară?

| anonim3247 a răspuns:

De la ora 7 dimineața încep programul doar niște magazine. Ceilalți încep la ora 8.

| anonim3247 a răspuns:

Nu există program 7 - 16, este 7 - 15.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La curățat străzile.

| Mihăiță234 a răspuns (pentru johnnny123):

happy