| MadalinStoicescu a întrebat:

Stie cineva cand incepe acea pregatire militara a celor admisi la Academia tehnica militara sau Maistri militari?(nu ma refer la cursuri, alea stiu ca incep pe 1 octombrie ca la celelalte facultati)Dau fund!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Din cate stiu cu 5 saptamani inainte de inceperea anului scolar, adica de 1 oct, daca efectiv difera un pic sa pice alea 5 saptamani intr-o luni

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Data (nu daca) difera, scuze de greseala

| MadalinStoicescu explică (pentru mixxjim):

Multumesc.Ai urmat si tu o cariera militara_

| mixxjim a răspuns (pentru MadalinStoicescu):

Nu eu personal, din pacate, desi as fi vrut foarte mult happy din cercul de prieteni