| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde pot gasi detalii despre salariul mediu pe care il poate lua un sofer de tir conducand in Romania?

3 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Am cunoscut ceva joferi de tiruri. Facea doar tara cu cereale. Se plangeau toti ca iau 1500 RON. Acuma nu stiu daca e adevarat. Da vreo 40 de persoane au zis asa. Ziceau ca inainte lua 2000, 25000 RON. acum un an am vorbit cu acele persoane. Eu credeam ca un sofer de tir are vreo 40 mil

| iSharan a răspuns (pentru zahy):

Asa cred si eu

| zahy a răspuns (pentru iSharan):

Na au fost multi care au zis, poate asa plang iei, sa ne fie mila.