| val31989 a întrebat:

Studiază careva la Colegiul Național Mihai Eminescu din Buzău,și ar putea să-mi zică ceva păreri,dacă merită sau nu, dacă se face sau nu carte?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca vrei sa inveti, nu conteaza liceul.cartea se invata oricum, daca vrei.

| val31989 explică (pentru express11):

Sunt de acord și cu asta, însă am vrut să spun că unele-s de fițe și mno e mai greu într-un să înveți într-un liceu de genu.

| express11 a răspuns (pentru val31989):

Acum hai sa-ti sunt din Buzau, hasdeu, apoi eminescu

| val31989 explică (pentru express11):

Nu înțeleg..De Hașdeu știu că-i cel mai bun din Buzău.

| express11 a răspuns (pentru val31989):

Eminescu era pentru fete, adica domnisoare.pe timpul meu, eram 2 baieti in clasa la filologie.dar daca vrei sa inveti orice liceu este bun.siam terminat liceul, am luat si bac, la nr1

| val31989 explică (pentru express11):

Aa,înțeleg.Mulțumesc pentru răspuns. :*

| tacitacitaci a răspuns:

Stiu ca o carte se face la o tipografie laughing

| val31989 explică (pentru tacitacitaci):

laughing Important e c-ai înțeles sensul.winking