| Izabela000 a întrebat:

Sunt copywriteri pe aici? Cum ati ajuns copywriteri? Cu ce ati inceput? Ati putea povesti tot parcursul vostru de la 0 si pana in prezent?

4 răspunsuri:
| NisipLaMare a răspuns:

Nu este voie.Sau te referi la xerox?

| Izabela000 explică (pentru NisipLaMare):

De ce?

| NisipLaMare a răspuns (pentru Izabela000):

Copywriterii sunt profesionisti care au invatat si s-au dezvoltat practicand constant meseria.
Eu nu pot scoli pe nimeni meseria asta o dobandesti singurica sau mergi la cursuri.

| gabicoo a răspuns:

Tu te referi la miniștri și prim miniștri! Ai impresia că Ponta, Ciucă sau Câmpeanu au conturi pe TPU?