Întrebare recomandată | Schnitzel a întrebat:

Sunt in clasa a XI-a la un liceu teoretic si vreau sa dau la arhitectura. Am inteles ca e nevoie de pregatire intensiva timp de 1-2 ani. Face/a facut careva astfel de pregatire? In ce interval de preturi se incadreaza?

Răspuns Câştigător
| crissag a răspuns:

Buna.
Meditatiile sunt 70 lei/ 6 ore. Putem comunica mai bine pe meditatiiarhitectura.cg@gmail.com, daca ai nevoie de raspunsuri sau sfaturi. happy
O seara faina

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pregatire fac cei care in timpul liceului s-au distrat prea mult. Pretul unei sedinte de pregatire depinde de rangul profesorului si este cuprins intre 50 si 100 lei, dar nimeni nu-ti asigura si succesul!

| Schnitzel explică (pentru neutrino):

Planuiesti sa dai/esti student la arhitectura? Tinand cont ca nu vin de la un liceu de arte, am nevoie de pregatire in prealabil.