| lauralaurette23 a întrebat:

Sunt pe aici fete care fac Onlyfans? Ati lucrat cu vreo agentie de Onlyfans? Cat de mult castigati cand faceati Only singure si cat faceti acum cu agentia?

Răspuns Câştigător
| denisajunkie01 a răspuns:

Singură făceam 3000$ pe lună, acum cu agenția fac 24k, 35k $ pe lună, sunt luni în care depășesc și 43k mii dolari pe lună. E mai avantajos să împart cu echipa și să fac de zece ori mai mult decât să muncesc non-stop și să fac doar 3000 $/lună singură.

Fac și videochat pe lângă și ei se ocupă de Onlyfansul meu, e mult de muncă. Când făceam singură Onlyfans munceam și 10-12 ore pe zi, așa se ocupă ei de Only și mai fac câteva mii și din videochat.

Acum, depinde și cu cine colaborezi, că mai sunt neavizați care ori nu știu ce fac ori te fură la bani. Cum am pățit eu cu prima agenție cu care am lucrat. Fac cu o altă agenție acum și încasez eu toți banii, lor plătesc comisionul prin transfer apoi, știu tot ce mișcă și chiar se țin de cuvânt.

Au schimbat clauzele în contract când le-am spus ce nu mi-a convenit, au fost dispusi să negocieze comisionul pe care va trebui să îl plătesc lor și chiar sunt mulțumită de cum evoluează lucrurile. Au mai făcut și publicitate pentru. branduri mari înainte și s-a văzut în rezultatele cu care le-am avut cu ei.

Ăsta e linkul agenției cu care fac acum, sper să te ajute, ciao:
https://www.topof.ro/management

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ti se pare asa de simplu sa mentii interestul unor gigei treaz luni/ani la rind si sa aduci mereu ceva nou? Bababete...

| lauralaurette23 explică (pentru denisajunkie01):

Ms mult de tot, apreciez! Ma ajuta mult.