| R100 a întrebat:

Sunt tare curioasa in ce zodii sunteti si ce meserii preferati. Eu sunt Fecioara si cu siguranta am sa lucrez in cadrul medicinei. Voi? : )

57 răspunsuri:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Eu sunt fecioara vreau da devin asistent medical

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Eu sunt leoaica, prima zi de zodie leubig grin
Sunt la facultatea de medicina veterinara.
Fie ca dorinta ta de a lucra in cadrul medicinei sa se adevereasca.
O zi placuta! happy

| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Sunt scorpion. Vreau sa devin scriitor sau actrita(sau ambele).

| AntidotDeViseInterzise a răspuns:

Sunt pesti si vreau sa devin arhitect. Funda!

| Mangustă a răspuns:

Fecioara :] Si ceva in domeniul publicitatii, chiar nu prea stiu thinking

| GabiiHaș a răspuns:

Balanta. vreau sa fiu doctorita happy

| BebeZpacit a răspuns:

Fecioara..Shi vreau sa ma fac procuror happy

| MEandTHEWORLD a răspuns:

Leu si vrau sa devin medic chirurg

| xena_1013 a răspuns:

Gemeni:politista

| millyca a răspuns:

Fecioara. O zodie foarte norocoasa, sigur ca da... nu am devenit nimic inca, iar acum parca nici nu imi mai doresc.

| thecakeisalie a răspuns:

Scorpion si vreau sa lucrez in domeniul IT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt scorpion si mi-ar placea sa fiu psiholog, dar am mai multe sanse de reusita ca profesor.

| R100 explică (pentru youaremyfavouritecolour):

Hehe, ce bine...nu sunt singura care isi doreste acest lucru

| rebeca7599 a răspuns:

Eu sunt leoaica si deja mi-am inceput cariera in modeling. de mica visam sa ajung model, dar si coafeza, dar viitorul...defilan imbracata cu hainele mamei mele prin casa...era minunat. pe la varsta de 13 ani(aveam 1. 63 si 44 kg si mi se parea ca sunt grasa. partea rea a fast ca tot am continuat sa slabesc cu ditete si asa mai departe si am ajuns in coma. dar sa lasam asta. acum eu sunt bine am 19 ani, 1. 73 si 50 kg.ms

| Mădă0611 a răspuns:

Scorpionbatting eyelashes mi-ar fi placut sa fiu detectiv, dar mi-e frica de morti, asa ca la faculta am mers la economie, chestii trestii logice care cer creier, me gusta big grin

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru R100):

Pai normal ca nu esti

| R100 explică (pentru millyca):

Cum adica nu iti doresti sa faci nimic?

| R100 explică (pentru MeimeiPinguinu):

Multumesc frumos si tie mult noroc la facultate. Zi/seara placuta!

| R100 explică (pentru Mădă0611):

Da si la economie e foarte frumos. Bafta in tot ce faci!

| Mihuti_Madalin_1990 a răspuns:

Pesti, vreau sa ma apuc de piscicultura!

| R100 explică (pentru rebeca7599):

Multa bafta in ce ai pornit de mica si ai grija cu sanatatea! Te pup

| rebeca7599 a răspuns (pentru R100):

Mz mult si tu sa ai multa bafta.

| millyca a răspuns:

Am propriile concepte. Poate ca as prefera totusi sa am o plantatie de ceva, ceva care sa creasca din pamant si sa imi aduca un venit. Imi place inca sa scriu, dar mi se pare hilar sa te numesti "scriitor de cariera".

| Mădă0611 a răspuns (pentru R100):

Multu! Bafta si tie! happy

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru R100):

Multumesc happy
Pupici kiss kiss >big grin

| Holocaust a răspuns:

Săgetător sunt.Am de gând să dau la medicină, deci... legist/chirurg etc...sau ceva arhitectură. Am timp să mă gândesc.

| R100 explică (pentru Holocaust):

Bafta, Bafta! Sa te gandesti la ce e mai bun pentru tine.

| andrei_9108 a răspuns:

Eu sunt Sagetator si imi doresc sa devin fotbalist...

| Justmed a răspuns:

Leu - chimist, biochimie sau farmacie!

| KaterinkaBoy a răspuns:

Si eu sunt fecioara si daca nu plec din Romania cred ca o sa fiu somer!