| R100 a întrebat:

Sunt tare curioasa in ce zodii sunteti si ce meserii preferati. Eu sunt Fecioara si cu siguranta am sa lucrez in cadrul medicinei. Voi? : )

57 răspunsuri:
| R100 explică (pentru andrei_9108):

Bravo! Iti doresc noroc, fotbalistule : )

| R100 explică (pentru Justmed):

Bafta! Pe toata lumea pe care aud cu farmacia... nu-i pot intelege cat as vrea de mult. Oricum nu vreau sa-mi spun parerea mea pentru ca oricum nu conteaza. Dar ca farmacist/a nu stiu ce satisfactie poti avea in viata. Dar fiecare cu ce-i place in viata...

| R100 explică (pentru KaterinkaBoy):

da asta asa e! dar depinde de multe lucruri...la unii chiar le merge bine in Romanica noastra. Ce pot sa-ti urez bafta si sa pleci cat mai repejor!

| Elliana534 a răspuns:

HEy:*
Sunt sagetator si am sa lucrez ca designer for sure
:*

| R100 explică (pentru Elliana534):

Perfect Sebastian! Te chem in oras la mine cand imi fac noua casa! big grin

| Justmed a răspuns (pentru R100):

A fi farmacist nu inseamna a vinde in farmacie ..acela este un asistent. farmacistul produce medicamente prin procedeele si instrumentele avute, farmacistul este proprietarul farmaciei, o meserie foarte usoara si foarte banoasa!

| R100 explică (pentru Justmed):

Da...bafta daca asta iti doresti. Eu raman la parerea mea...

| Justmed a răspuns (pentru R100):

Mi se pare normal sa ramai la parera ta... mersi la fel!

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Pesti si vreau sa ma fac avocat, stewardesa, sau femeie de afaceri.

| Liviu a răspuns:

Scorpion, cat despre meserie...
Un salariu din care sa pot trai, prefer sa am alte 'avantaje' decat bani multi si 'degeaba' prefer sa fiu mai 'intelept' happy o data cu intelepciunea vin toate.

| Regizorul a răspuns:

Eu sunt peste si o devin regizor sau doctor... daca o sa am si chef poate imi deschid o emisiune de divertisment

| biscuiticulapte a răspuns:

Taurlaughing...as vrea sa lucrez ca scenarista..sau jurnalista
nu m-am hotarat incabig grin

| R100 explică (pentru biscuiticulapte):

Foarte tare scenarista...Bafta

| Roxata a răspuns:

Scorpion şi mi-ar plăcea să fiu designer de interior, dar şi de imbrăcăminte. Însă până să-mi aleg cariera mai am de străbătut BAC`ullaughing

| silvia3333 a răspuns:

Gemeni: jurnalista

| ooliveer a răspuns:

Fecioara; programator sau ceva de genu' big grin

| Nicole_8267 a răspuns:

Rac si as vrea sa fiu cosmetolog si masajist)

| sabinutza14 a răspuns:

Eu sunt leoaica si vreau sa devin medic

| DangerLove a răspuns:

Pesti

Arta in special si putin design.

| DangerLove a răspuns (pentru Roxata):

Si mie mi-ar placea sa fiu designer de interior love struck.

| LaraClarice a răspuns:

Eu sunt pesti. As fi vrut sa devin medic chirurg. Acum nu stiu...
M-am nascut in ziua leului iar ascendentul meu este balanta.

| LaraClarice a răspuns:

(Va rog mult sa semnati aceasta petitie si daca este posibil dati-o mai departe. Ele au nevoie de noi! Http://www.ptroa.co.il/petition/ )

| Garffield a răspuns:

Pesti. Vreau sa devin stomatolog. big grin

| Cenusareasa09 a răspuns:

Buna. Eu sunt gemeni si vreau sa devin ghid turistic.

| S0nofS4tana a răspuns:

Buna, sunt berbec si vreau sa devin avocat sau medic veterinar, mi-e greu sa ma hotarasc.

| ÈριcĿ a răspuns:

Sunt balanţă şi vreau să devin pictor.

| AndreeaAngelique a răspuns:

Eu sunt fecioara(17 septembrie) si vreau sa fiu actrita happy iubesc teatrul.