| R100 a întrebat:

Sunt tare curioasa in ce zodii sunteti si ce meserii preferati. Eu sunt Fecioara si cu siguranta am sa lucrez in cadrul medicinei. Voi? : )

38 răspunsuri:
| biscuiticulapte a răspuns:

Taurlaughing...as vrea sa lucrez ca scenarista..sau jurnalista
nu m-am hotarat incabig grin

| R100 explică (pentru biscuiticulapte):

Foarte tare scenarista...Bafta

| BebeZpacit a răspuns:

Fecioara..Shi vreau sa ma fac procuror happy

| rebeca7599 a răspuns:

Eu sunt leoaica si deja mi-am inceput cariera in modeling. de mica visam sa ajung model, dar si coafeza, dar viitorul...defilan imbracata cu hainele mamei mele prin casa...era minunat. pe la varsta de 13 ani(aveam 1. 63 si 44 kg si mi se parea ca sunt grasa. partea rea a fast ca tot am continuat sa slabesc cu ditete si asa mai departe si am ajuns in coma. dar sa lasam asta. acum eu sunt bine am 19 ani, 1. 73 si 50 kg.ms

| R100 explică (pentru rebeca7599):

Multa bafta in ce ai pornit de mica si ai grija cu sanatatea! Te pup

| rebeca7599 a răspuns (pentru R100):

Mz mult si tu sa ai multa bafta.

| AntidotDeViseInterzise a răspuns:

Sunt pesti si vreau sa devin arhitect. Funda!

| Mihuti_Madalin_1990 a răspuns:

Pesti, vreau sa ma apuc de piscicultura!

| sabinutza14 a răspuns:

Eu sunt leoaica si vreau sa devin medic

| AndreeaAngelique a răspuns:

Eu sunt fecioara(17 septembrie) si vreau sa fiu actrita happy iubesc teatrul.

| andrei_9108 a răspuns:

Eu sunt Sagetator si imi doresc sa devin fotbalist...

| R100 explică (pentru andrei_9108):

Bravo! Iti doresc noroc, fotbalistule : )