| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a întrebat:

Știe cineva cam cât ar fi kilogramul sau suta de grame de cheițe de doze? Un preț așa?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa vinzi sau sa cumperi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Nu cred ca ar avea cineva vreun motiv pentru care le.ar cumpara special. Poate doar pentru continutul de aluminiu. Pretul aluminiului este undeva de 3-4 RON/Kg.
O zi faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 3 lei/kg.

| Yuoia a răspuns:

Daca tot le duci la un centru de colectare, du si dozele. E mai mult metal. De ce doar cheitele?

| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG explică (pentru Yuoia):

Am înțeles că s-ar vinde altfel cheițe d-aia am intrebat, că stiu si eu ca e mai avantajos cu doza e logic nu?

| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG explică (pentru anonim_4396):

De cheițe bro nu de aluminiu