| irry a întrebat:

știe cineva cum aș putea să pozez pentru site-uri de haine online? nu site-uri foarte sofisticate cu modele profesioniste am văzut eu un site unde pozau niște adolescenți de la mine din oraș ..totuși nu -i cunosc personal ca să știu cum au luat contact cu site-ul respectiv pentru a afla dacă sunt potriviți. cum se iau legătura cu un astfel de site pentru a afla dacă m-ar putea accepta să prezint hainele online? funda pentru cel mai bun si serios raspuns.

2 răspunsuri:
| Hritcu_Nicoleta_1975 a răspuns:

Probabil.www.fotomodel-adolescenti.ro
Sau daca nu da-mi add:me.name86
Ca stiu eu!

| irry explică (pentru Hritcu_Nicoleta_1975):

Site-urile false nu ma intereseaza. Ce mi-ai dat tu nu merge, n am de ce sa te adaug in lsta.wave