| Allys19 a întrebat:

Știți cumva site-uri unde poți vinde nuduri fără sa semnezi contract și sa îți ceara poza cu buletinul?

11 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Pe deepweb xD

| DarthNiger a răspuns:

Am trait sa vad si astfel de intrebare pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onlyfans, phub, publi24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OLX

| Allys19 explică (pentru anonim_4396):

Pe onlyfans se cere buletinul...am încercat deja laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Allys19):

Daca dupa nume ai 19 ani, nu vad care ar fi problema. Nu de alta, dar iti dai seama ca treaba cu buletinul are o logica, nu? Poti incerca pe Publi24, lol.

| Februar30 a răspuns:

Poti face poze normale, pentru o agentie de modelling si sa fii platita pentru asta. Dar e cu contract.

| Februar30 a răspuns:

Apropo, nu e o idee buna sa cauti persoane care cumpara nuduri. Poti ajunge in situatii din care cu greu vei mai iesi, si vei ramane cu multe traume. In lumea aia nu exista legi si orice e permis. Poti gasi pe YT reportaje despre proxenetii care fac trafic de persoane (majore sau nu) prin tara si strainatate.

| siriusblack98 a răspuns:

Sfatul meu este sa ai o masca pe fata daca tot vrei sa faci chestia asta. Buletinul il poti da pe site-uri de renume care din asta traiesc si protejeaza datele cu caracter personal al utilizatorilor pentru ca reprezinta painea lor. Cel putin asa nu risti sa te recunoasca vreo cunostinta.

| Sofer a răspuns:

Încearcă pe Instagram. Sunt destui care vor nuduri.

| Angelo1901991 a răspuns (pentru DarthNiger):

Morrrlaughing