| SaTaRRaL a întrebat:

Tocmai mi-am facut un blog si vreau sa il fac mai cunoscut cum fac?

Răspuns Câştigător
| 1123152525 a răspuns:

Pentru inceput da-mi numele blogului si o sa le arat prietenelor mele blogul si am o pagina facebook foarte renumita si pot pune acolo blogul!
a si am si un blog nu ca ar fi renumit dar ieri l-am facut ca cel vechi l-am sters!

9 răspunsuri:
| Bellatores a răspuns:

Arata-mi mie, sa vedem ce ii mai trebuiehappy

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Pai,ca sa fii foarte cunoscut ai nevoie de prieteni.Le transmiti link-ul cu blogul tau si le spui sa comenteze sau sa dea like daca le place.
Trebuie sa ai niste subiecte interesante, care sa tina lumea in suspans! Nu trebuie sa scrii lucruri plictisitoare care sa adoarma oamenii la calculator...
Mare grija la ortografie! Trebuie sa scrii corect si sa nu scrii cuvinte prescurtate sau sa inlocuiesti litere, ca de exemplu: ''c'' cu ''k''...Am intanit foarte des lucrul asta si e enervant!
Deci sfatul e:Trimite link-ul prietenilor, vecinilor, rudelor...Dar mai ales prietenilor!

| SaTaRRaL explică (pentru Bellatores):

Http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=8493872030364795109#allposts Sa imi spui cum pot sa fac sa se uite lumea pe blog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postandu-l pe facebook, status mess etc :-)

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Daca ai facebook, iti postezi linkul pe diferite pagini si gata

| coregame a răspuns:

Imprastii doza! De exemplu il pui la statusuri faci hartiute cu linkul si le dai prin scoala!

| SaTaRRaL explică (pentru 1123152525):

Numele blogului sau link ul? Asta e link ul:http://emotiisimple.blogspot.ro/ multumesc mult

| Bellatores a răspuns:

Asta e cel mai simplu lucru.big grin

| Brotacelul a răspuns:

Promoveaza-l pe facebook, twitter, etc