| masalusofronie a întrebat:

Totii baieti din orasi de unde vin la mine cal a nas?
oare pot eu din orice beleah sa ii scot?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

O maimuţă analfabetă cu epatări grandomane. Nothing more to see here.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da ce esti tu, buricul pamantului? laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru limba romana apasa tasta 1!

| ROB3RT89 a răspuns:

Poti sa fi amuzant si sa te bazezi pe inteligenta, nu sa faci pe clovnul pe aici.
Daca ai asa mare talent la asta, du-te la circ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gizăz):

In realitate e doar o persoana care isi exerseaza ' talentul' de trol, dar probabil graba de a pune etichete te-a facut sa vezi cu totul altceva.

| masalusofronie explică (pentru Gizăz):

Ai dreptate isus, imi voi indrepta calea. am avut intr-o perioada cateva epatari grandomane insa bunica mea m-a ajutat sa scap de ele, tot ce a trebuit sa fac a fost sa beau o lingura de aracat de trei ori pe zi, inainte sau dupa masa in fiecare zi timp de doi ani jumatate. dupa aceasta perioada aceste epatari grandomane s-a transformat in tendinte de supraapreciere. multumesc, dau fundawinking