| davidut1992 a întrebat:

TPU as vrea sa ma fac mai tare in forta/bataie... etc. Ce exerctii imi recomandati sa fac acasa? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Met a răspuns:

Salut. Daca vrei sa devi mai puternic fa haltere, abdomene, genoflexiuni(pentrut forta in picioare), tractiuni(pentru forta in maini), si fugi mult pentru rezistenta.

4 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Fa exercitii la sfoara. O legi de gat si incerci sa faci 30 de ridicari: 5 seturi a cate 6.

| kar1GaNNN a răspuns:

Haltere, tractiuni si exercitii cu ganterele.

| Cristizz21 a răspuns:

Singur acasa nu prea ai mari sanse, ai putea sa te inscrii la cursuri pentru un sport full contact (Lupte Greco Romane, UFC, K1)

| Negroiu_Bogdan_1995 a răspuns:

Dacă vrei sa fii mai bun în bătaie nu este obligatoriu sa faci exerciții.......trebuie sa ai încredere in tine si să nu iti fie frica de adversar.....iti spun eu că dacă i-ai prins un pumn bine in fața nu mai e in stare sa mai dea si elwinking... sper că te-am ajutathappy