| STeEaaNuuTtTzZz a întrebat:

TPU va rog mult va implor dati-mi un cod de la o cartela rencarcabila vodafone de 8 euro ala care imi da ii dau funditsaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| MistiqueAngeL a răspuns:

Buna! 564382543543 Pa!wave

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Iti trimit eu acum - doar atat vrei-esti fff ieftina

| Meryem027 a răspuns:

De 20 euro nu vrei?

| Siracuzia a răspuns:

Draga mea, TPU este un site de ajutor, nu este bancă.

| Tsunade99 a răspuns (pentru MistiqueAngeL):

Ala e un cod real?

| GaleaMarius a răspuns:

Imposibil,cine ar da euro moca unei proaste,sau chiar prost? in cazul in care se crede fata! laughing Daca chiar esti fata,si ai nevoie de bani neaparat,fa videochat, e foarte bine platit, o masca pe fata si nu se cunoaste! happy o zi buna

| YoSiAtat a răspuns (pentru MistiqueAngeL):

Nu cred ca e bun codul deoarece are doar 12 cifre iar un cod complet are 14 cifre.

| MistiqueAngeL a răspuns:

Normal ca nu. Palaughing.