| Petrovic a întrebat:

Unde pot să mă angajez ca dactilograf cu jumătate de normă?
Scriu 5500 - 6000 de cuvinte pe oră.

6 răspunsuri:
| TehDevil a răspuns:

Daca gasesti, sa ma anunti si pe mine laughing Desi mi-e greu sa cred ca scrii 100 cuvinte pe minut happy

| ElSueno a răspuns (pentru TehDevil):

Cred ca voia sa zica 'caractere' laughing

| TehDevil a răspuns (pentru ElSueno):

Nu, nu cred. Sunt persoane care scriu peste 100 cuvinte pe minut, sunt site-uri de specialitate care-ti "cronometreaza" aceste aspecte. Insa, sunt destui de putini cei care trec de 100! Eu scriu repede si mai duc 75-80 maxim! Daca e fara caractere romanesti gen â, î, ã!

| Petrovic explică (pentru TehDevil):

De caractere, scuze.

| ElSueno a răspuns (pentru Petrovic):

Pai 6000 de caractere pe ORA e extrem de putin.

| Petrovic explică (pentru ElSueno):

Am făcut calculele greșit. Scriu o pagină A4, Microsoft Word, cu Times New Roman 12 pentru în 12-15 minute.