| VanillaBie a întrebat:

Unde se vor tine auditiile de la romanii au talent sezonul 2 vreau sa ma inscriu si nu stiu unde si data exacta stiu doar ca se vor tine in septembrie si nici nu stiu la ce ora si in ce loc mai exact va rog sunt disperata dau funda+ vot vvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rooooooooog crying crying

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| robertza a răspuns:

Uite aici informatii despre preselecti http://romaniiautalent.protv.ro/......-foto.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca o sa vina prin mai multe orase si atunci se va afla. Sper sa ajungi la Tv.
Bafta!

| CautNume a răspuns:

O sa zic la tv.plz zi ce nume ai ca sa te vedem la tomana si ce o sa faci.

| Laura_2910 a răspuns:

Raspunsul deja l-ai primit. Si eu voi participa la acest concurs. poate ne vedem pe acolo. eu o sa merg in timisoara. thu?

| VanillaBie explică:

Eu ma duc in constanta e cel mai aproape o sa dansez nu am hotarat piesa laura tu ce o sa faci?

| Laura_2910 a răspuns:

Eu Am Sa cant! Pacat ca n-o sa fim in acelasi oras sad dar sper sa ne intalnim la emisiune :X mult noroc sa avem!

| Laura_2910 a răspuns:

Am avut o gramada de piese dar pana la urma am ales When I Look At you de la Miley Cyrus. Ai sa dansezi singura sau cu o trupa?

| MSLOVELY098 a răspuns:

Dar in Bucuresti cand e? sunt disperata d c nu spune nimeni cand vor fii preselectiile astea? mi.e tare frica sa nu fii fost deja! ajuta ti ma

| MSLOVELY098 a răspuns (pentru Laura_2910):

Te rog mult intra pe id meu iuly. iuliana30 vreau sa vorbesc cu tine in leg cu romanii au talent! pls cat mai repede!

| VanillaBie explică:

Eu dansez si o prietena canta sau asa era planul dar acum am descoperit ca am si eu voce si cantam amandoua