| arigern a întrebat:

Vedere neclara pentru sportivi. Care sunt modalitatile de a trece peste ele?

Presupun ca citesti intrebarea de mai sus, fiindca esti un om care are o pasiune fata de fotbal sau un alt sport. Eu practic fotbal de performanta de aproape 5 ani, insa port ochelari si nu ma simt foarte bine cand nu joc cu ei. Fie nu ma simt in gravitatea mea(apele mele) ori nu imi este clar. Eu tin sa spun ca am un foarte mare talent, insa acesti ochelari imi reduc performantele sportive. Ce pot sa fac? Maine am selectii la FCM Dinamo Onesti si chiar nu stiu ce sa fac. Dati-mi raspunsuri cat mai repede, dar concise.

4 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Poartalentile de contact sau fa operatie cu laser la ochi

| inuman a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si tine insa pe mine doar cand joc intr-un loc intunecat ma deranjeaza. Iti urez multa bafta si daca afli ceva anunta-ma si pe mine.

| arigern explică (pentru axeldavid):

Vreau sa imi cumpar lentile de contact, dar nu prea imi permit. :-(

| 0Mark a răspuns:

Incearca sa fii tu si nu fii in figuri nu te ajuta de loc