| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ceva ciudat ca o femeie să fie taximetristă?

V-ați urca în mașina uneia, ați avea încredere? Sau acceptați doar bărbați ca șoferi de taxi?

Răspuns Câştigător
| ForbbidenLife a răspuns:

Nu consider că ar fi ciudat ca o femeie să fie taximetristă. Oamenii au dreptul să aleagă profesia pe care o doresc, indiferent de gen.

62 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intrebarea ta e cam... misogina. Femeile conduc clar mai bine ca barbatii. Nu o zic eu, o zic statisticile. Femeile fac mai putine accidente decat barbatii. Deci, nu ar fi o chestie de curaj, chiar as considera ca e mai bine asa. Si e asa pentru ca cele mai multe accidente se fac din cauza neatentiei, ori femeile surclaseaza barbatii la capitolul atentie.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa mi se para ciudat?
Este chiar nromal sa vezi si femei taximetriste, mai ales in orasele mari.
Nu sunt sexista, deci as urca in masina unei soferite oricand.
De altfel eu personal sofez de peste 30 de ani si in occident nu exista mentalitatea asta de om limitat, sa nu te urci in masina sofata de o femeie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1.Nu. 2. Da. 3. Nu.

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Am urcat, au condus mai bine ca destui barbati.

| NLS a răspuns:

Nu mi se pare ciudat nici sa fie șoferita de tir, sau pilot de avion, darămite taximetrist.

Am fost pana acum doar de 3 ori cu taxi condus de o femeie. A fost ok, exceptand faptul ca una era foarte irascibila, si înjura ceva bolborosind...
As alege oricând o femeie taximetrist, pentru ca am pățit adesea cu bărbații chestii de genul:
Eu cer la gara, si incep o serie de întrebări cu iz de interogatoriu, ce se sfârșesc mereu cu : "da' hai ca te duc eu pana acasă, băiatu! Da' sigur nu vrei?"

Cel mai mult m-a fascinat la volan o agenta de la o agenție imobiliara.
Tipa aceea chiar conducea exemplar, atent si foarte "hotărât".

| Emma30555 a răspuns:

Am mers de multe ori cu șoferite, și la taxi și la celelalte forme de taximetrie, bolt, uber și nu a fost nici o diferență, pentru secolul în care trăim chiar ma surprinde întrebarea ta, având în vedere ca în ziua de azi sunt și femei pilot sau care conduc pe camion sau motor

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Mamei i se părea ceva ciudat laughing Și iar nu m-am simțit înțeleasă sau susținută, drame peste drame laughing Până când în final m-o întrebat dacă nu se apucă de contabilitate, ea fiind contabil, pentru că o rugasem să mi facă ea tot ce ține de birocrație și conta și evident pe alocuri să mă și învețe laughing
Dar deja zic pas, o venit alt vis, ăsta e mai dulce laughing) după sărbători mă înscriu la partid, vreau să mă fac primăriță, asta dacă tot nu pot pleca din orașul ăsta și îmbătrânesc laughing) barem să îmbătrânesc făcând ceva pentru orașul meu sărac laughing) glumesc laughing) nu cred că am să ajung vreodată așa de sus laughing) dar și să visezi merge laughing) nu te costă nimic laughing) dar la partid tot mă înscriu deoarece mai am o activitate în plus și poate mai învăț câte ceva, iar dacă nu-mi va plăcea deloc, pot oricând să renunț, presupun laughing)

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te înșeli, nu e asa greu sa ajungi primărita, trebuie sa ai susținerea partidului, pentru început poți ajunge viceprimar. Cunosc persoane fără pile mari care au ajuns sa aibă funcții importante în politica chiar în București, pe sectoare dar depinde ce partid alegi. Cred ca mamei tale nu i plăcea ideea de taximetrist, puteai sa fii și băiat, ar fi considerat ca e mai ok o munca mai intelectuala pentru tine, asa cred, și în plus da sunt niște riscuri pentru șofer, nu ști pe cine iei în mașină, ca fata probabil ai întâlni și bărbați care se pot da la tine, sunt persoane care știu sa gestioneze situații de genul fără probleme

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

De 27 de ani laughing nu am avut problema cu datul la mine laughing Cum spuneam după 27 de ani văd importanța kg extra laughing de aceea prefer să fiu ceva mai pufoasă și mai puțin sănătoasă fizic, dar mult mai sănătoasă psihic, știi așa nu ajungi violată/furată și dusă la produs laughing Deși am eu o teorie și cu produsul pentru femeile urâțele (nu că aș susține vreodată despre mine că aș fi urâtă, dacă aș spune asta despre mine înseamnă că trăiesc degeaba și degeaba am studiat psihologie și pedagogie care ambele arii se vor a fi despre natura umană și despre dezvoltare și educare, acceptare chiar și iubire, dar nu mă simt nici vreo pretty woman, iar asta o văd salvarea mea în prezent laughing revenind, am o teorie cum că prostituția a luat o amploare așa de mare încât se are nevoie și de femei Angelina Joli și de Bety cea urâtă laughing și acum te mai pui tu cu gusturile masculilor laughing) fiecare cu damblaua lui laughing) deci aici mai tresar de la 11 noaptea în sus spre exemplu când merg alone pe stradă. laughing Dar mă bazez și aici pe greutatea mea și dacă ar vrea să mă răpească cineva, crezi că poate să mă ridice? Așa că mă calmez. Deci asta iese din discuție, dar totuși ai dreptate, deoarece mama crede că asta mi se va întâmpla, mereu când ies noaptea laughing deci poate de aici și teama cu taximetria laughing

Cât de informațiile pentru candidatură mulțumesc laughing) chiar sunt folositoare laughing acum cred că nu mai găsesc pe nimeni la partid, dar după sărbători mă înrolez. laughing)

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei nu trebuie sa spui ca frumusețea este un lucru mai puțin bun Cat despre violatori, ei violează și bătrâne de 80 de ani fiindcă sunt psihopați. Și tu ești frumoasa și dacă trebuie sa slăbești o poți face. Sunt destule cazuri de fete care slăbesc dar dacă nu poți sau nu vrei ești frumoasa și asa. Fericirea și împlinirea sentimentala nu stau în kg și frumusețe, asta te ajuta pe tine sa te simți bine, sau sexy dar din experienta îți spun, cunosc fete grăsuțe bine care sunt fericite în relație și care sunt curtate și fete slabe singure dar cu toate astea dacă arăți bine ești mulțumit de aspect, aduni mai puține frustrări și în general se vede în viata de zi cu zi și în comportament. Importanta este stima de sine, cum te vezi tu, atitudinea ta la mediu etc

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Owww, în sfârșit cineva cu gânduri faine. :) Cineva care știe că stima de sine nu constă în haina, chipul sau contul lui ci în atitudinea lui. Evident că aș mai avea multe de îmbunătățit la mine, dar în prezent zic eu că am ajuns ok cu stima mea de sine. Adică am învățat, așa imperfectă, să mă iubesc. Mai am momente când simt că nu sunt bine, că parcă ar fi fost mai bine să fiu altcineva, mai bun, mai priceput, dar după îmi trece și-mi dau seama că nu e nimic. :)

Cât legat de violatori, i dreptate, sunt și oameni i-aș numi eu cu probleme psihice și aceia ar fi în stare să violeze pe oricine, de fapt acolo nici nu mai știi cât e discernământ, cât legat de psihopați, țin să cred că până și cel mai pervers om, s-ar uita totuși la femei mai atractive ca și viol în sine, dar dacă ar fi o crimă, atunci cred că nu s-ar da în lături un psicho să ucidă până și o persoană mai puțin atractivă. :))

Deci da, tot nu sunt scutită complet :)) dar mă bazez totuși în permanență pe fizicul meu și pe un spray Dove. :)))))

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Mulțumim, că-ți faci apariția, domnule Dracula laughing)

| StrongHeart a răspuns:

Depinde cum arata laughing

| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Chiar mă așteptat ca ăsta să fie primul răspuns. laughing

| blackann a răspuns:

Am fost cu multe femei pe uber/bolt.
bolt are si optiunea "women for women", nu vad care-i problema.

| iulia0514 a răspuns:

Nu! De ce sa fie ciudat! In Cluj jumătate din taximetriști sunt femei și e super pentru ca majoritatea femeilor au mai multa încredere sa se urce în mașina unei femei decât a unui bărbat!

| DeMicUnCălător a răspuns:

Din experiența mea. Cei mai buni șoferi de taxi sunt femeile. Nu sunt bădărane. Vorbesc frumos. Stau atente la trafic și nu vorbesc la telefon. Dacă vrei servicii de limuzină la preț de taxi, le găsești la o taximetristă

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

N-am treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am intalnit niciodata MACAR UNA! happy Ca sa imi pot face o idee! happy

Am intalnit in schimb Multe SOFERITE!
Conduc la fel de bine ca barbatii, unele chiar sunt mai prudente!

" V-ați urca în mașina uneia, ați avea încredere? "

DA! si DA!

DA! pentru ceea ce am spus mai sus! + DA! pentru siguranta pe care o ofera sexul feminin!
Desi recunosc nu calatoresc foarte mult cu taxiul ( mai mult autobuzul happy ), am fost nevoita de multe ori sa fac autostopul " ia-ma nene " iar aici as avea Romane sa iti povestesc happy. Stai linistita, NU am patit niciodata nimic! Nici ei! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Când ai spus că ai făcut autostopul și că ai multe să ne povestești chiar m-ai speriat, am crezut că ai pățit ceva :/ happy Dar dacă ai făcut asta și mai ești și vie clar ești o curajoasă, dar ai și un înger păzitor care te veghează happy Be proud and happy! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am patit inca nimic! Tocmai de aceea, doresc, acum la 30 de ani sa obtin carnetul de sofer! happy Asta, si ca sa pot sa-i transport IN SIGURANTA si pe cei care au nevoie : de exemplu mama mea, copilul meu - catelul happy si pe matusa mea, daca ar fi nevoie, una din putinele persoane- resursa care m-au ajutat sa schimb ceva la mine, in bine " sa mut muntii din loc" happy.

Am avut FOARTEE MULTE PERIPETII, LA OCAZII...
In septembrie, anul acesta am fost nevoita sa fac autostopul dupa ora 12 dinspre oras spre tara. Un festival local, care se tine in fiecare an, eu imi facusem rezervare si chiar achitasem nota de plata online, insa cei de la Travelminute au mai cazat vreo 10 persone in aceeasi camera, deci primul venit, primul servit, Nah happy. Credeam ca voi dormi sub cerul liber pe o banca, in statia de autobuz. Faceam cu mana, dar ma si temeam de unii nebuni. Norocul meu a fost ca cineva dintr-un sat apropiat isi asteptase fiica de 16 ani pana tarziu sa iasa de la acel festival asa ca m-au tot adus pana acasa. Chiar s-au mirat cum am curaj sa fac cu mana, singura fiind in statie, trecut de 1 jumatate noaptea la ia-ma nene. Deci, da am si NOROC happy

( Am norocul scris in frunte, norocul meu happy ) laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cat despre scoala de soferi - UREAZA-MI SUCCES!
AM NEVOIE! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wow, dragă pufulete, dar aia da peripeție, și spui că ai 30 de ani și mai mergi la festivaluri, asta înseamnă că viața încă nu se oprește la 30 de ani, nu?! laughing Acum tu ești resursa mea. laughing Eu credeam că deja mă pregătesc să mor de la 27 de ani laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Succes la examen! happy Pe mine ploaia m-a salvat că în ziua în care am luat examenul nu a fost nimeni pe șosea, așa că mă voi ruga să-ți pice o ploaie norocoasă la examen și ție sau dacă preferi soarele sau orice altceva, doar spune și se rezolvă. laughing Nu că aș vrea să fiu un mic extraterestru înger, dar chiar încep să cred în rugăciuni divine. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu siguranta nu se opreste la 30 de ani! ( Nu santem / SUNT asa batrane inca happy mai avem de trait nitel pana la mumificare happy ). laughing
Desigur, ca dupa 20 si ( teminat liceu, facultate, postliceala... deci SCOALA!, devii mai singuratic, fie ca vrei, fie ca nu )- problema la mine a fost CA AM VRUT! sad ( are legatura cu neancrederea mea in oameni / mai ales in fiinta numita generic barbat, am patit anumite chestii, iar acum " suflu si-n iaurt".

Eu ziua mea ( am sarbatorit-o aproximativ recent ) am stat TOATA ZIUA TOLANITA IN PAT happy, BAND SUC & MANCAND DULCIURI & CONTEMPLAND LA VIATA MEAlaughing.
Dupa ziua in cauza, mi-am revenit si am sarbatorit cam o saptamana happy ( ( festivalul in cauza se numeste Castane 2022 sau Festivalul castanelor ).
Nu o sa sa mori, dar cu siguranta te va apuca cateo stare de asta happy, nostalgica & toate cele laughing
Bafta! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Fii tu extraterestrul meu norocos happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Nu vă luați de draga pufulete, vă rog happy este cea mai dragă ființă de pe aici laughing :♡

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Știți că aveți un amuzament ieșit din comun? happy Azi chiar am avut niște stări retardate, dar jur că după ce v-am citit comentariile am râs ca o retardată. laughing În sensul comic spre absurd dar bun. Chiar mi-ați oferit niște vitamine pentru suflet/psihic. Fiți pe fază să mai răspundeți la întrebările mele la fel de comic. happy Chiar am nevoie de râs în această perioadă. happy

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

"NU am patit niciodata nimic! Nici ei!". Nu cred! Daca era asa, nu aveai ce povesti. happy

| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

A iesit Contele Dracula la vanatoare?! Se pare ca e insetat de Craciun! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sincera apreciere happy, cat despre vampiri- domnul Dracula aici de fata, cred ca e insetat de sange si isi cauta victime -... DAR SI VAMPIRITA E INSETATA! devil
happy laughing

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Sa povestesc, sau nu?!
Ca odata ce incep, Aleluia! happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Bine, povestesc! happy
Pregatiti-va sufleteste! laughing

Odata am facut autostopul, faceam un curs de calificare, taman in ziua examenului ( era iarna sau primavara devreme, adica zapada pe drum, frig ), eram pe punctul de a intarzia- asa patesti cand nu ai masina si apelezi in toiul iernii la ia-ma nene! happy
Bun!, fac cu mana si deodata opreste o camioneta, intru, inauntru " un batranel simpatic!", ce poate fi mai sigur, nu? Toate bune si frumoase, doar ca, la un moment dat " batranelul " incepe sa ma intrebe cum stau cu viata amoroasa, daca am prieten... OK thinking!, zic ii raspund! Pana la urma si unele femei in etate pun acest tip de intrebari! ( Nimic suspicios, nu? )
Nei, Nei! Batranelul incepe sa imi bata apropouri si sa imi spuna ca nici el nu are sotie! happy Ia murit! whew! Si ca ar dori sa se insoare! happy
...Ok?!
( in tot acest timp circulam printr-un loc destul de necirculat as putea spune, liziera unei paduri ). Mosul nu a facut nimic happy, nu cred ca era nici in stare! happy
Imediat dupa cateva minute, eu trebuia sa cobor! El, vazand ca trebuie sa ne luam la revedere ( dezamagit! happy ) " hai cu mine domnisoara, am casa, masa, tot ce vrei! " Eu: ( oprirea mea s-a intamplat sa fie exact in fata sediului politiei- acolo trebuia sa opresc! ): " NU, multumesc! Ma asteapta tatal meu! " ( i-am indicat un strain care trecea intamplator prin fata sediului politiei happy ) A plecat, dezamagit! happy

O alta intamplare, mai recenta, - m-am urcat in masina baiatului de la paine happy ( baiatul avea in jur de 30 de ani ).
Radem, glumim, la un moment dat " se pierde " happy... si imi spune ca din vina mea trebuia sa intoarca inapoi, trecuse pe langa un magazin la care trebuia sa distribuie paine cu vreo, 500 de metri! happy
Intoarce inapoi, livreaza painea si mergem inainte! La un moment dat se pierde iar si incearca sa ma sarute happy, iar eu incerc sa-l arunc din masina! happy
Ma aduce pana la locul stabilit, evident nu imi cere bani! happy ( norocul lui, ca a scapat cu viata! )
( eu aveam nr masinii, de cand intrasem in masina, e un obicei de al lua si al trimite prin sms, INAINTE de a intra intr-o masina)!
Asa ca, am facut cateva investigatii mai amanuntite! happy, aflasem ca tipul e casatorit, are 2 - 3 copii, si, potrivit informatiilor, nu se intelege deloc rau cu sotia!

O alta intamplare haioasa a fost faptul ca, dupa cazul " Caracal ", frenezia Gheorghe Dinca si fetele disparute - a intrat o panica in toata lumea! IN MINE MAI ALES! laughing

Am facut autostopul, ca de obicei, si opreste la un moment dat o masina cu geamuri fumurii, nu ma uit prea bine la sofer, intru ( circulam aproape ) si ma asez pe scaunele din spate.
Observ ca tipul e brunetel bine, incep sa ma agit ( intr-un mod se pare evident laughing ) ( si sa ma gandesc daca ar trebui sa-i dau cu ceva in cap,- la nevoie sau nu?! ) - la care el: " stai linistita domnisoara Nu sunt tigan! happy, sunt baiatul cutare al lui, din laughing ( nu omise niciun detaliu, nume, loc, membrii familiei happy )! laughing sunt mai brunetel, doar pentru ca am lucrat mai mult in Spania in agricultura, la cules de capsuni si citrice si m-a ars si pe mine soarele putin! happy, eu eram : blushing laughing

O alta peripetie cu autostopul, am facut cu mana, opreste cineva, in fata un barbat bine si o femeie la fel, frumosi, tineri, aparent casatoriti.
Intru in spate.
In spate, un tigan classic : gras, cu țoale țiganesti din cap pana-n picioare & cu palarie de caldarar laughing
Observ, dupa ce m-am asezat, evident ca si doamna are țoale tiganesti - da' de la brau in jos!
happy
Imi zic toate rugaciunile, si, miraculos, scap si de data asta! happy laughing

O alta intamplare, tot relativ recenta - are loc seara, trecut de ora 10 ( 22 ).
Eram cu mami la facut autostopul ( mersesem cu ea in oras sa-si faca analizele, dar a nimerit sa aiba multe dintre programari dupa- masa ).
Venim la autostop ( cu autobuzul, mami se deplasa greu ), tocmai de aceea ne grabeam sa prindem o masina, era obosita!
Facem cu mana, opresc doi tineri cu impresia de soț & sotie, sotul la volan, sotia pe dreapta laughing.
Urcam, doar ca " sotia" incepe sa vorbeasca laughing - de parca tuna! laughing - se pare ca sotia, era, dupa toate aparentele, TOT UN BARBAT! laughing

Si de data asta am ajuns cu bine!

happy

MAI AM Multeeee! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dragă pufulete laughing) se pot scrie romane pe baza peripețiilor tale laughing) Și la toate ai un happy end laughing) clasic de roman cu final fericit laughing)

Aș aduce doar un mic comentariu laughing) tipul de la pâine părea simpatic și de o vârstă cu tine și nu ar fi trebuit refuzat laughing) evident doar până aflai că are nevastă și copil laughing) apoi ți se tăia laughing) Cât de bătrânel slavă lui God că nu a devenit un Dincă 2. Cum spuneam faci ce faci și din toate scapi cu viață și teafără. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok! laughing) Deci am să vă caut când o să sufăr laughing) știți să binedispuneți omul laughing)) Atât tu pufulete cât și domnul Dracula laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îl luăm o sticlă de vin și-l calmăm laughing) îi potolim setea laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nimeni nu mi-a venit si nu-mi va veni de furca pentru ca... EU SUNT TERMINATORUL! laughing ( reancarnat! & reancarcat la baterii sau priza laughing - unul mai ramolit laughing

- Hasta la vista, baby! happy

- i'm back, be ready & watch out!
happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si NOUA ( Eu! happy ) - imi plac intrebarile tale!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lui DA!, dar eu prefer sa sug de la sursa! Doar ca, nu prea stiu daca ma pot oprii! O sa ramana domnul Dracula secatuit de Craciun!
Sper doar, ca sticla aia de vin sa-i ofere energia necesara, sa nu dea in anemie!
laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Owww pufulete, ești pe val :))))))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La supt sange! happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Owww, domnule Dracula :))) încă sunteți foarte amuzant :)) nu știu cum reușiți dar eu una am și uitat că se apropie sărbătorile și rămân alone între 4 pereți :))) am uitat de tot după ce râd la vorbele dv :))) Sunteți divin :))) Sper să fiți pe fază să mai răspundeți la întrebările mele așa de umoristic :))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci și tu și domnul Dracula ați reușit să mă scoateți din starea de negură în care mă afundasem zilele astea cu gândul la apropierea sărbătorilor laughing) Sunteți geniali laughing) Aveți umorul în sânge laughing) Dar din ăla de calitate, nu caterică laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca vrei intr-adevar umor de calitate - VEZI AICI!

Un forever Cancelled Gentelman forever LostInPark, sa iti faca Sarbatorile Mai Fericite :)

https://www.tpu.ro/......b-ce-nume/

Merry Christmas! :)

Eu doar imi povesteam adventurile! :)), adevaratii titani ai umorului, sunt altii!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti recomand George Carlin!

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant. Cred că ai putea scrie o carte: "O dama cu autostopul prin Romania" happy

Nu înțeleg totuși, pe tipul cu piinea ai incercat să îl atunci din mașină. Nu era sinucidere curata, odată ce el conducea mașina? laughing

Cea mai tare faza e cu brunetul... bronzat!

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe cine ai reușit să termini? laughing

"Hasta la vista, baby!" - îmi plăcea mai mult cum o zice Rambo. happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Acum ma gandesc si eu cum sa incep happy, daca tot mi-ai facut rost de nume pentru seria mea de peripetii! happy

Oricum, mai am DESTULE! As putea scrie, chiar 2 cartii! happy
Partea 1 & partea a 2 -a, iar partea a 3 a " Metode de auto-aparare ale unei dame care face singura autosopul, prin Romania! " happy - semnata PufuletiGratis! happy

Cred ca el a fost singurul care nu realiza asta! happy
De ce?!
Il aruncam din masina, el murea, iar eu saream peste el! - avea
nitica burta, deci NU PATEAM NIMIC!
happy

Glumesc, putin! ( ca de fiecare data! happy ) - A realizat si el ca nu o scoate la capat cu mine, si a oprit masina! happy
Cum spuneam, norocul lui ca a scapat cu viata! happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Pe multi! Dar s-au 'terminat' ei, inainte ca eu macar sa incep!
Slabut! happy
winking

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing laughing laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.tpu.ro/......asteptati/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e pistol cu apa, eu vreau sa vad femeie luptator commando!

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Sunt naspete

| madalinaf0510 a răspuns:

Mi se pare o idee excelentă! De ceva timp se întâmplă și la bolt asta. De fiecare data aleg o femeie de când e opțiunea asta

| AnduȘtie a răspuns:

M-am plimbat cu o soferita la bolt si s-a bașit in masina?

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru AnduȘtie):

Vai ce scârbos ești!