| Travisbbbb a întrebat:

Voua va plac licurile de munca grele?

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu,dar tu?

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde, ce fel de munca este.
Ce e "greu" pentru unii, poate fi usor pentru altii.
Totul este relativ.

| MistarGoGu a răspuns:

Definește " Greu "! Munca fizica sau intelectuala? Una este salahor pe șantier alta este neurochirurg care opereaza sub microscop pe creier alta un pilot de avion sau controlor de trafic aerian cu răspunderea a sute de vieți!
Fac unii alegeri greșite la indemnul rudelor sau ca " asa este moda " sau mai rau pentru BANI! CINE este mercenar și muncește doar pentru bani ori își chinuie viata ori ajunge la balamuc!

| DandG2304 a răspuns:

Depinde ce inseamna greu si depinde ce trebuie sa faci.