| RobertG101 a întrebat:

Vreau alte moduri legite de a castiga venituri suplimentare de pe internet, deja detin un canal de YouTube si un Blog dar ma gandesc ca ar fi si alte lucruri. Ce altceva sititi ca ar merge?
Va rog fara site-uri proaste cu referale, dai click pe reclame sau chestionare. Multumesc.

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Depinde de ce stii sa faci. Daca nu stii sa faci nimic, mai bine nu te bagi sa faci bani pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns:

Thanks God că nu ești unul dintre cretinii creduli ce fac "milioane" din site-uri de genul "scrie 4 cifre, fă-ne nouă bani din reclame, tu "primești" "0.1$" per reclamă".

| IepurasXxX a răspuns:

VideoChat

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru RobertG101):

Eu cred ca omul s-a exprimat destul de corect. Uite eu spre exemplu îți recomand programarea. Dara dacă tu nu știi nimic despre domeniul asta îmi pierd eu timpul răspunzând ți

| denisTiky a răspuns:

Mineaza criptomonede. Se castiga binisor si tu nu ai de facut nimic. Doar ca ai nevoie de minim 3-4 placi video bune ca sa iti si iasa ceva castig, deci investesti lainceput ceva bani si dupa ii recuperezi si chiar scoti profit. Alte chestii cu care sa faci bani nu stiu, dar sper ca te-am ajutat. Bafta!

| doctorandus a răspuns (pentru denisTiky):

Criptomonedele sunt ca banii de hartie ai lui Faust. Azi sunt, maine nu sunt.

Mai bine vezi http://www.blogstash.com/53-ways-to-make-money-online/

Răspuns utilizator avertizat