| Duteplangiccc a întrebat:

Vreau sa devin fotbalist de performanta si in acelasi timp doresc sa fac liceu militar in Craiova daca stiti cumva daca pe langa liceu poti iesi sa mergi si la alte activitati gen sa joci la o echipa dinafara liceului?

6 răspunsuri:
| Darius50boss a răspuns:

Într-un fel ar fi bine să respecți regurile liceului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceele militare erau extrem de stricte mai demult! Acum sincer cred ca sunt mai indulgenti! Eu zic sa incerci dar va trebui in viitor sa te hotaresti! O cariera militara sau sa devii fotbalist! Ai sanse sa castigi in ambele meserii daca esti bun asa ca nu te ingrijora!

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu le poti afce pe amandoua, ori faci fotbal, ori liceu militar.
Liceul militar are reguli foarte stricte si clare, nu se poate iesi din caminul ci curtea liceului, avand program strict de scoala si armata, fotbalul nefacnd parte din ce se invata la un liceu militar.
Este total exclus sa poti iesi la antrenamente de fotbal cum doresti tu.

| Duteplangiccc explică (pentru Violleta2022):

Multumesc de raspuns????

| Violleta2022 a răspuns (pentru Duteplangiccc):

"Multumesc de raspuns?"

ce inseamna toate semnele astea de intrebare?

| Duteplangiccc explică (pentru Violleta2022):

Scuze din greseala n am vazut ca s au pus, am scris de pe laptop si nu mi-a aparut