| Marianx a întrebat:

Vreau sa devin programator.Care facultate e mai buna Calculatoare si tehnologia informatiei vs Universtatea de informatica Buc. Vreau si argumente.Se poate de exemplu sa nu ocup un post pe parte de programare pentru ca nu am terminat poli?

3 răspunsuri:
| Lily333 a răspuns:

Eu cred ca cea de la Bucuresti ca de obicei in capitala se gasesc facultati destul de bune, nu stiu. Funda?

| Marianx explică (pentru Lily333):

Mai vrei si funda pentru raspunsu asta cretin straight face, amandoua facultatile sunt de la Bucuresti si raspunsul e total pe alnga intrebare

| Marianx explică (pentru Lily333):

Mia vrei si funda pentru raspunsul asta cretin straight face, amandoua facutlatile sunt din Bucuresti + raspunsul me total pe langa intrebare straight face