| MădălinaDinu a întrebat:

Vreau sa ma fac stewardesa, si trebuie sa fac niste cursuri si in final examene, iar daca le trec ma voi putea angaja. Toate cursurile costa in jur de 3.000 €, dar pentru mine nu e problema de bani. Am citit ca stewardesele trebuie sa aiba si niste cunostite medicale, sau ceva de genul. n-am inteles bine la ce se refera. Aceste cunostinte medicale se fac la cursurile speciale, sau ar trebuie sa fac o scoala sau ceva de genul? Dau funda.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Prim ajutor si un pic mai mult de doar atita, dar nu trebuie' sa fii Dr. House...

| MădălinaDinu explică (pentru KodrutZ):

Ah, bun atunci big grin Multumesc de raspuns