| Maximo6788 a întrebat:

Vreau să mă înscriu la Școala de instruire a Forțelor pentru Operații Speciale"Burebista" la Parașutiști. Aș vrea să știu cam ce salariu are un parașutist și ce anume atribuții principale are.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune-ne ce pregătire ai tu acum!

| Maximo6788 explică (pentru sierra1):

Pai îs proaspăt absolvent de liceu și vreau sa dau Mapn

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o relevanta salariu, ca nu iti faci o profesie dupa salariu care azi este unul, si in 2 ani se schimba, ci dupa ce esti tu capabil sa muncesti.

Te-ai gandit daca esti eligibil sa intri intr-o Academie militara? Daca treci de probleme de sanatate si sportive si apoi sa dai examenul de admitere pentru o asemenea academie?

| sierra1 a răspuns:

Ia legătura cu ei prin telefon (0790.229.919 / 0368.734.224) sau e-mail (relatii. publice02655@mapn.ro)

https://safos. mapn.ro/pages/admitere