| alexa_9699 a întrebat:

Vreau sa merg la o facultate cu specializarea,, pedagogia invatamantului primar si prescolar". Am inteles ca o sa trebuiasca sa dau niste probe de admitere.Stiti in ce consta aceste probe? Ce probe sunt? Multumesc foarte mult:*:*:*:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madaluhsha a răspuns:

Buna.
Poi din cate stiu eu se dau probe la muzica (trebuie sa canti o melodie), probe la sport, probe la dictie (te pune sa citesti un text la prima vedere) si nu mai tin mintehee hee. Sper sa reusesti sa intri.Succes in viatawinking