| AuricaMircica155 a întrebat:

Vreau sa raspunda doar persoanele care stiu.
Recent am fost la un interviu la videochat non adult glamour. Cica nu te dezbraci,nu stiu ce sa cred.
Am facut poze decente,gen in pantaloni in fusta, nimic nud sau sexy.
Dar nu stiu ce sa zic, parca nu m-as duce.
Au ce sa faca cu pozele alea? Daca nu ma mai duc? Nu au buletin nimic, doar poze. Sunt niste poze decente eu pe un atv in pantaloni lungi.

8 răspunsuri:
| Ungurasu76 a răspuns:

Eu ti as recomanda sa i acorzi o sansa, vezi si tu ca se castiga bine. Iar cand te simti deranjata iti iei atitudinea de fată si pleci. Incercarea moarte n are, iar pe primul loc e siguranța ta.
AI GRIJA DE TINE?

| edit28 a răspuns:

Alt job n-ai gasit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu. Am invatat din greselile altora mai exact.
Asta cu videochat non adult e doar o vrajeala, ca sa faca sa para aceasta "meserie" una normala.
Pana la urma tot te vor obliga sa iti bagi vibratorul in toate orificiile, de fata cu toti strainii, ca asta inseamna videochatul.
Logic ca ei acum ti-au zis ca nu trebuie sa te dezbraci si ca e totul lapte si miere... ca sa te faca sa pui botul.
Tu faci ce vrei, e viata si corpul tau, dar ai sa vezi ca videochatul NU inseamna sa portii conversatii dragute cu straini draguti si imbracata pana in gat.

Si atata timp cat erai imbracata in pozele respective, nu cred ca i-ar tenta sa le puna pe undeva.

| Sofer a răspuns:

Încearcă alt Job.

| AuricaMircica155 explică (pentru anonim_4396):

Erau niste poze normale... ma gandesc sa nu imi faca cont si sa le puna drept ca sunt eu.
Cont pe numele meu n au cum sa imi faca ca nu au buletin, nimic.
Chiar nu stiu, nu am gandit inainte sa fac pozele, m-am gandit sa fac 2 3 luni dar parca nu m as baga...

| badriel a răspuns:

Is this Lorena Lupu?

| AuricaMircica155 explică (pentru badriel):

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AuricaMircica155):

Asta e acum, nu poti da timpul inapoi. Bine macar ca erai imbracata in pozele respective.