| Predator30 a întrebat:

WESTERN EUROPE GROUP COMPANY,cica NU PERCEP COMISION! am primit o oferta de la ei pe email la cerere si as vrea sa va intreb daca a plecat cineva cu ei in strainatate sau e teapa, ca despre aceasta companie vad ca nimeni nu a vorbit.Am vazut multe discuti despre alte firme si m-am lamurit dar de aceasta nu stiu nimic...Va rog raspundeti urgent ca nu stiu ce sa fac, Va multumesc celor care imi raspundeti si dau si funda+vot...

11 răspunsuri:
| Alin-Bogdan_Serban_1986 a răspuns:

Si eu doresc sa stiu mai multe!

| Predator30 explică (pentru Alin-Bogdan_Serban_1986):

Alin vad ca nimeni nu raspunde, nu stiu ce sa fac nici eu is cam nedumerit... daca aflam ceva ne anuntam ok?

| Teleoaca_Constantin_1991 a răspuns:

Si eu am primit o oferta de la ei si nu stiu ce sa fac...nu i-am gasit nicaieri nimeni nu stie de ei

| Predator30 explică (pentru Teleoaca_Constantin_1991):

Asa se pare, chiar nici eu nu am nici o idee ce sa fac, am cautat si nimic despre ei...Pana in 15 zice sa aplic ca dupa nu mai se poate si mai spune ca nu percepe comision am zis ca nu am ce pierde, dar cere bani pentru acte 80 de euro daca nu ai nici un document facut si na nu as da atata daca nu stiu nimic despre ai ..Ma bucur ca vad ca tot mai multi suntem interesati de aceasta firma, pana la urma o sa aflam.

| Butanescu33 a răspuns:

Salutare si eu sunt in aceiasi situatie ce se mai aude am primit oferta la fabrica de lapte si percepe comisionul de 80 de euro pentru acte Ce sa fac?

| Butanescu33 a răspuns (pentru Predator30):

Salut ai aflat ceva?

| palec a răspuns (pentru Predator30):

Buna,nu am gasit nici eu nimic despre firma respectiva dar am sunat la nr tel.di Londra, am vorbit cu un domn care nu stie nimic despre firma, mai mult contul bancar pe care trebuia sa virez contravaloarea a 60 euro este al unui om care asteapta ajutor banesc pt.transplant de maduva.Interesant nu?

| Predator30 explică (pentru palec):

Hmmm,din ce spui mai mult e un ajutor pentru acel om si nu unde sa iti gasesti un serviciu...Deci cred ca e teapa!

| Predator30 explică (pentru Butanescu33):

Salut,butanescu si eu la fel ca tine tot la fabrica de lapte am primit oferta, de aflat mare lucru nu am aflat m-am tot interesat pe site-uri, forumuri, telefoane si tot nimic..Cred ca e o teapa, eu cred ca renunt e prea in ascuns totul

| Gust_Ana_1981 a răspuns:

Mare atentie cu acest jeg! CITITI cu atentie http://realitateafaracenzura.ro/......5852910001