| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Urgent! Am nevoie de un professionist in deblocari usi metalice, Targoviste (Dambovita). Nu gasesc nicaieri... sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce problema ai?

| William a răspuns:

Ce expert? Daca te pui cu toporu pe ea o faci praf.

| cristi202 a răspuns:

Poate vreun hot care sa poata sparge orice lacat sau care sa deschida orice usa fara cheie... Ca aia se pricep foarte bine sa deschida fara a face pagube in ce priveste usa.
Daca nu ai reusit, pot incerca, insa nu stiu cit timp imi va lua, caci nu stiu cum a fost montata usa. Asta daca nu cumva te-ai descurcat intre timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

M-am descurcat, multumesc

| danmicu a răspuns:

Când mai ai probleme, consulta acest site: http://www.deblocari-de-usi.ro/

Eu am lucrat cu ei si sunt foarte buni

| deblocariusi a răspuns:

Las un raspuns care poate ii va ajuta pe utilizatorii TPU: daca aveti nevoie de un lacatus pentru deblocari usi metalice in Ilfov si Bucuresti, non stop, puteti apela la acesti specialisti: https://deblocam-usi.ro/