| tulin a întrebat:

Am o masina de insurubat vortex tool, nu gasesc acumulator sa am de rezerva cand am mai multa treba.as putea sa folosesc alt acumulator de la alta masina eventual cu un adaptor ceva?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai putea DAR:
- să aibă aceeași tensiune
- să aibă aceeași formă/prindere

| nukeyly a răspuns:

Adapteaza la un electronist acumulatori dewalt la a ta, o sa fie un frankenstein, daca merita manopera sau o pui pe olx te scapi de ea nu te uiti in spate si mergi pe un brand cu suport real in piata de la makita in sus ar fi bine.