| Mitlum a întrebat:

Am patul aproape de perete si uneori imi pun picioarele pe el insa cand ma uitam la perete astazi am realizat ca au ramas urme si trebuie sa le scot neaparat insa nu am lavabil si nu vreau ca cineva sa isi dea seama ca au existat VA ROG AM NEVOIE URGENT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e var normal, slabe sanse sa faaci ca peretele sa fie ca inainte.Nu te sfatuiesc sa dai cu ceva, nici cu carpa nici cu nimic, decat sa revopsesti peretele.Stiu ca nu asta vrei dar nu sunt alte solutii.Ori se intinde mizeria ori se ia varul.

2 răspunsuri:
| Mitlum explică (pentru anonim_4396):

Mersi cu toate ca nu stiu ce sa fac pentru ca nu sunt la mine acasa ci in vizita la cinea... :l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mitlum):

Aaaa,nasol. laughing Iti ceri scuze si e ok, fac ei cum fac si sterge intr0un fel daca nu e prea dificil.