| PrincessConsuela a întrebat:

Am SNSPA si facultatea de jurnalism si stiintele comunicarii. Care din ele pare ca o sa ma ajute sa imi gasesc de lucru in viitor? Sau daca nici una, ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate facultățile sunt o loterie, depinde de gramul de noroc pe care îl ai.
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| liviui a răspuns:

Buna, eu am citit urmatorul articol si din cunostiintele mele e destul de veridic. "Cele mai căutate specializări pe piaţa forţei de muncă în prezent sunt cele tehnice, ingineria, automatizările, cibernetica, toate specializările din IT. Sunt de asemenea căutate şi bine plătite medicina, domeniul farmaceutic, limbile străine."

Uite si articolul: http://www.realitatea.net/......98983.html

| PrincessConsuela explică (pentru liviui):

Sunt pe profilul uman si nu pot sa ma bag la specializar de reeal. acum termin a11a. nu mai am cand sa ma pregatesc pentru chestii de genul

| liviui a răspuns (pentru PrincessConsuela):

Limbi straine happy