| AVRILavigne1000 a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma ca innebuneste tata.Tocmai a luat carnetul si vrea sa isi cumpere si el un pegeout(pejo) sau un skoda pana in 4.000 de euro vreau si eu in arges sau la Bucuresti ca innebuneste aici pe loc si acum e la curtea de arges iar pentru masina vreau neaparat cu adevaratul proprietar(ca stiti sunt unii nu nu e masina mea e a lui nu stiu cine si asa ceva)va rog dati link-uri ce vreti ca am nevoie neaparata funda si multumesc tuturor scuze de categorie

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AVRILavigne1000 explică (pentru iKronstadt):

Ia ma tocmai acum 3 zile si-a luat pejo 206 la mana a doua si e tare merge si bine si nu regreta bani pe cae i-a dat pe ea si a vazut pe autovit o masina de 4900 de euro vopsita cu accident pe partea dreapta si era si ww si zice tata da bani astia mama imi faceam naiba toata casa inceputa

| iKronstadt a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Apoi, când o să-i trebuiască bani pentru vreo piesă, să nu vină la mine laughing La cât de scumpe sunt, mai bine își lua un autobuz. Pe bune.

| AVRILavigne1000 explică (pentru iKronstadt):

Daca vrei sa stii mai avem in banca inca 10.000 de euro asa ca nu manca c****t bine hai pa ia-ti tu autobuz si pleaca de aici

| iKronstadt a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Vorbește frumos, mucoaso! Dacă nu te pocnește (si nu te educă) prostul de tactu, o fac eu. Nesimțito!