| manuelaaa a întrebat:

Un text pentru invitatie la onomastica de 14 ani(pe tema vintage, daca va ajuta)? Multumesc anticipat,

Răspuns Câştigător
| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Hei, hei, hei! AvEti timp liber sambata?(sau cand iti faci tu petrecerea)Normal ca aveti! Hai la super_petrecerea pe care o dau.NU UITA!:aduci neaparat cadou! Glumesc, glumesc, dar e de preferat!
mai jos scrii datele(ziua, orele de desfasurare, si normal, numele tau)
pup, La multi ani!

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pana la urma e vorba de onomastica sau de implinirea varstei de 14 ani?

| manuelaaa explică (pentru regis):

AhI don't want to see nu mi-am dat seamalaughing. implinirea a 14 anilaughing