| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, dați - mi niște videoclipuri cu uși făcute din lemn și forme făcute pe ele - pe uși din lemn.

3 răspunsuri:
| Delllla a răspuns:

N-am văzut niciodată.

| DontActLikeMe a răspuns (pentru Delllla):

Atunci de ce ai mai raspuns?

| relian a răspuns:

Cauta si tu pe google si da la image, o sa iti arate usi din lemn diferite design. Foloseste netu asta si sa inveti sa cauti singura, nu cauta doar mura in gura, asa no sa inveti niciodata sa cauti ceva, daca doar iti arata altcineva happy
Usile din lemn is bune la exterior, groase, nu ce pun romanii usi din PVC care transpira si ei se mira de ce transpira laughing la exterior de exemplu, unde is eu acum, la case se folosesc numai usi din lemn, la exterior, iar la interior cele mai ieftine din placaje.