| Windows2k a întrebat:

Cât de important credeți că este montajul în Precadre Triotherm și utilizarea Benzilor de Etanșare pentru eficiența energetică a locuinței? Ați observat diferențe notabile în confortul și izolația termică după un astfel de montaj, cum oferă echipa de la www.vodtrup.ro? Pentru cei interesați de detalii suplimentare, pe site găsiți un articol foarte detaliat despre beneficiile și procesul acestui tip de montaj, explicând pas cu pas de ce este esențial pentru o izolație de înaltă calitate.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai bani de dat pentru așa ceva, dă altfel e o nouă găselniță care-ți economisește 2-3 lei

| Windows2k explică (pentru sierra1):

Înțeleg punctul tău de vedere, însă cred ca economia pe termen lung este semnificativ mai mare decât 2-3 lei pentru ca se va face economie si la racirea locuintei.

| sierra1 a răspuns (pentru Windows2k):

Imi pare mie că ești direct implicat in livrarea/instalarea materialelor de mai sus si d-asa parc nu ești deplin obiectiv. Dar așa cum spuneam prima dată; dacă ai bani de dat pentru așa ceva, dă

| Whitte a răspuns:

Inceputul intrebarii e bun. Dar din partea a doua deduc ca tu faci reclama produsului.