| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac rost de gems pe ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul pretty_girl972009 si lasati-mi numele de la ourworld

185 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine poti intra pe site-ul last cookie dar de o saptamana site-ul s-a desfiintat dar oricum intra pe el si acolo o sa-ti dea un link su un site cam asemanator cu last cookie. Mno si acolo iti da codu de gems saptamanal, lunar, de facebook, sau extra coduri valabile pentru o zi... sau tot acolo scrie despre ce schimbari vor fi pe ourworld. dra daca vrei sa iti bagi codu de gems trebuie sa ai toolbar. bagama la prieteni ma cheama pe ow OoAnnaGoesRawrOowinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai la gems for free or free gems ri cum e ala si dai sa te inscrii la newsletter si in fiecare luna primesti coduri de 10 gems si ia si toolbarul careti da 10 gems pe saptamana si joaca de pe facebook si mai primesti un cod de alte 10 gems in total 30 numele meu pe ourworld este IonutRO

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suni dai bani si gems

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal all numele meu este leone747 daca vrea cineva sa ma bage la prieteni sa ma bage daca nu nu. Iar ad meu de mess este tot leone747

| ZuZuDuDu a răspuns:

Irina17

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al3x Sweet Girl cine vrea sa vb!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai bagi codul la Got a CUPON? (user deting ): 4034-5603-B67F-34B5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am codul de astazi 30. XI. 2010 D48E-CF67-44AC-3E37

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt coduri de 1000 de gems la our world sunt doar de 10 si cate odata mia rar de 20 dar nu sun't de 1000 alti inventeaza chestia asta pentru ca sunt prosti...:-)) dar nu credeti ca sunt coduri de 1000 de gems dar daca vrea cineva un cod de 20 de gemsu ri pe saptamana sa ma bage in lista de prieteni la our world biencutza bia si sunt la nivelul 33 si va trimit cadouri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU TREBUIE SA INSTALEZI TOOLBARUL! este un site numit www.ourgemcodes.com intri acolo si sub codurile de gems scrie hackbar dai acolo ti se deschide o fereastra de ourworld si bagi codul saptamanal si iti da gems e un link special;) da-mi add xXxIngerashxXx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu,, marian491''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nici asta nu stiti laughing nume pe ourworld: xLastHero

| AlexAndrei99 a răspuns:

Trebuie sa intri aici iti da 200gems pe saptamana http://www.castiga.in/membrii.php?id=22100

| nicoleta_4153 a răspuns:

Uite cum dar trebuie sa platesti bani adevarati dai clik pe el si iti apare daca vrei sa platesti bani adevarati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine imi zice cum fac rost de gems i zic un cod de flow care iti da infiecare zi 150 flow spuneti la id-ul ana_maria19972000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ourworld

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu euro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da la oricare market place. e un mic aparat care il gasesti la boardwalk langa cinema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da unde se baga test-mode 42 (pentru flow)... ps. dati add la Francine Eliza si Lily Frumy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie pe google last cookie si vezi acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci...scrii la google last cookie codes si dai pe a 2a sau prima si acolo iti da si cele lunare si cele saptamanale si cele pentru facebook si app numele meu pe ow este AdorableAngel252

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa gasiti coduri intrati pe http://ourgemcodes.com. gasiti acolo coduri. le bagati unde scrie account upgrade dati la user setting si bagati codul si dati submit.va rog frumos trimiteti-mi cadouri va trimit si eu! am avut cateva cadouri dar cineva mi-a stiut parola si mi-a vandut tot ce aveam! add la friends ma numesc benescuiulia! ZBYE sh mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nus tiu sa rspund l; a intrebare asta dar eu stiu ca pare un cod pe saptamana dar tot nu le gasesc numele meu este ediboss4o5 ::::::::::: si idul meu este edy_boss4o5

| drakutzu a răspuns:

Tolbarul ow are virusi serios acum iale pe astea de pe luna asta pe siteul asta http://ourgemcodes.com/gem-codes/

| medesanadi a răspuns:

Ba yasmina zid e foarte buna ca imi da un cont cu muuuuultio gems asa ca tineti gura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-ti descarci un toolbar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu asta ma intreb si eu

| MicutzaDevil a răspuns:

E simplu. Unii instaleaza toolbar-e si tot felul de chestii. Eu o fac intr-un mod mai simplu chiar langa spatiul acela unde trebuie sa bagi codul in stanga este iarasi un spatiu. Acolo iti scrii adresa ta de messenger si dai submit. In curand vei primi un email de la ei. Cand o sa il primesti o sa dai pe el si cand citesti articolul o sa dai de ceva scris cu albastru "Verify email adress" si dai clik acolo dupa aceea dai pe enter site (Ceva scris cu roz) si o sa primesti 10 gems. Dupa aceea cauti codul pe internet si il bagi acolo deci o sa ai (20 gems) in fiecare luna apare un cod nou.De acum va trebui doar sa il bagi. Daca nu il gasesti bagama in lista ta de prieteni la ourworld.Eu sunt micutzulingeras@yahoo.com. O sa til spun de cate ori ai nevoie. Sper sa te ajute sfatul meu. Pa big grin

| NicoNicolici a răspuns:

Va dau eu codul de flow.scrieti unde vorbiti cryptobiologist, si va creste flow-ul.