| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac rost de gems pe ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul pretty_girl972009 si lasati-mi numele de la ourworld

185 răspunsuri:
| OwEliteStar a răspuns:

Paii, simplu... poti descarca tolbarul OurWorld si sus scrie gems code.
apoi dai la cupon code si bagi codul de mai sus.
este foarte usor in fiecare saptamana primesti 10 gems.
si daca vrei si flow scrii o data pe zi :
test-mode 42 si iti da flow
sau daca esti resident castigi in fiecare zi gems si faci de 2x mai repede flow.

| のAlEの a răspuns:

Ms ca ai pus intrebarea

| xXxSeReNuTzAxXx a răspuns:

Joarte usor : dai pe add friends = gems selectezi un cadou alegi o adresa de mess de pe adresa faci cont si daca faci lvl 5 automat primesti 5 diamante la fiecare 5 nivele primesti 5 diamante. 5 nivele = 5 diamante! bafta! ow name : xxserenaxx427 lvl 20 bagama ca prieten

| LordDragon11 a răspuns (pentru missmarvel):

Nu-i nevoie sa iti spun pe idu tau, merge si aici. deci in ourworld vezi ca sus in coltu din dreapta sus scrie "for free" dai acolo si cauta "install the ourworld toolbar" jos. si vezi ca iti apare ceva sa instalezi. instaleaza asta si reseteaza mozilla sau internet explorer dupa aia iti apare sus toolbaru si dai clic pe bonus: 10 gems si primesti 10 gems si mai poti si in fiecare luna sa faci 400 cuvinte pentru 100 gems dar cuvinte in engleza! in spatiu ala mic cam atat |-------------| scrii cuvintele happy

| catalin12 a răspuns:

Are cineva nevoie de un cont ourworld?