| frumoasazaraza a întrebat:

In afara de faina, zahar, orez, ce alimente nu va lipsesc niciodata din casa?

18 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Berea.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Ulei,cartofi, ouă, fructe, lapte, cafea și multe altele laughing

| Dismally a răspuns:

Zahar nu am pentru ca nu folosesc. In rest nu stiu, ulei, pasta de tomate, condimente.

| gabicoo a răspuns:

Mona.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am deloc zahar in casa
si faina din cand in cand.

| TimberWolf a răspuns (pentru gabicoo):

Cu un pahar de mona trece si depresia.

| 1onur a răspuns:

Dulciuri, zahăr, produse calorice cips, sucuri, nu mai există.

❤️✝️

| Cinic a răspuns:

Berea

| StoicAnalysis a răspuns:

Unt, ulei, lapte, fistic, rosii si telemea.

| Dragobeta a răspuns:

In general produse care expira tarziu (cum ar fi pastele fainoase si ce spui tu). Si ulei, otet.

| ReddY25 a răspuns:

Ulei uneori

| Wolf1988 a răspuns:

Esti praf. Bine ca te crezi frumoasa ca de gatit nu cred ca stii.
Cum naiba sa ai in casa doar faina zahar si orez? Mama ta nu te-a invatat nimic?

| Delllla a răspuns:

Unele gunoaie scriu lucruri care se dau de pomană…

| Yurisa a răspuns (pentru Wolf1988):

Nici pe tine nu te-a invatat

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Berea e ca mierea!

| Cinic a răspuns (pentru TimberWolf):

* berea este mai buna decat mierea. Cum single mums primeste ajutor de la guvern, orice barbat singur ar trebui sa primeasca o lada de bere pe luna de la guvern! Jos matriarhatul! laughing