| popapopica a întrebat:

Salut!
Cu cat se inchiriaza o pivnita sub bloc?
Caut sa inchiriez dar mi se para ca imi cere cam mult. E adevarat, nu e boxa improvizata. E pivnita facuta din constructie si inscrisa in CF-ul apartamentului. Totusi...

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Eu aș cere cam 500-600 lei - dar să știu ce ține cel căruia îi închiriez. Să nu mă trezesc cu țigări sau doamne ferește droguri. La belea intră și proprietarul spațiului.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Câți metri pătrați are și cât cere?

| popapopica explică (pentru gabicoo):

Vreo 9-10 mp. Inalta. Are si aerisire. Cere 700 lei/luna. Tu cat stii ca se da?

| popapopica explică (pentru gabicoo):

Ai dreptate. Multumesc pentru informatie. Am sa incerc sa mai negociez.

| popapopica explică (pentru darrio2007):

Stiu, intre Cluuuuj si Corabia... Undeva la mijloc ca marime si civilizatie.