| Haanny a întrebat:

As dori sa-mi schimb acoperisul in aceasta vara si nu sunt hotarat cu ce firma sa lucrez.As dori si eu un CLASAMENT al firmelor din acest domeniu.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Uite aici insa fara un clasament :
http://www.constructor.ro/constructii_94_Acoperisuri
E foarte greu de facut un clasament.
Depinde de felul acoperisului, suprafata, etc.

| Haanny explică (pentru zdrangoi):

Am cateva oferte de la Ruuki, Wetterbest si Viking Projinki. Daca nu se poate un clasament la vreo 5-10firme macar o oridine la acestea 3.

| Haanny explică:

Daca nu se poate un clasament mai amplu imi puteti da niste pareri despre Ruukki, Wetterbest, Caretta si Viking Projinski?

| zdrangoi a răspuns (pentru Haanny):

Din cate cunosc Rukki este in top, dar cred ca si la pret este la fel de "celebra".
Iti repet insa : sunt firme specializate pentru acoperisuri din tabla, pentru acoperisuri cu termohidroizolatii, etc.
Nu poti face un clasament asa cum vrei tu.

| apopa2024 a răspuns:

Cautati experti în repararea, renovarea si montarea acoperisurilor? Aici veti gasi maestri experimentati - https://anunturi-reparatii-acoperis.ro/