| BlackCrow a întrebat:

Salut, TPU!
Cateva zile in urma, mi-am cumparat un pisoi de 3, 5 luni. Stapanii precedenti mi-au spus, ca el isi face treburile la oala pentru pisici. De fapt, am inteles acum, ca el nici nu stie ce este oala si pentru ce are nevoie de ea.
Puteti sa ma ajutati si sa-mi spuneti, cum mai repede sa-l invat cu oala?

Răspuns Câştigător
| Juiana a răspuns:

De fiecare data cand trebuie sa isi faca nevoile du-l la oala.

5 răspunsuri:
| FaaraaNuumee a răspuns:

Ehh.pisica tot pisica ramane

| Mihaela1964 a răspuns:

Probabil ca se refera la cutia cu nisip pentru pisici( nu degaja miros si absorbe bine).
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ElenaSA a răspuns:

Pune-l frecvent la ladita pentru a face nevoile.Da-i un premiu cand face la ladita, ceva bun de mancat.Sterge toate urmele de urina din casa si ia pe un servetel din urina respectiva si pune in ladita sa simta ca acolo trebuie facut.

| BlackCrow explică (pentru Mihaela1964):

Da, ai dreptate, este vorba despre cutia cu nisip.

| Juiana a răspuns:

O sa inceapa sa se duca singur dupa ce il ajuti. Poate incercarea o sa mearga.