| AndreiBosu a întrebat:

de doua zile noaptea pe la 1 2 cand ma pun in pat se aude din podul casei sau spatele casei un buff (adica cum ar pasii cineva dar cu pasi mari) parintii mei dorm in camere diferite si morrr de frica laughing) ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

De la fel si fel de animalute, chiar animale, la imaginatia ta, sau poate subrezimea casei isi spune cuvantul. Mie imi mai pocneste parchetul si se aude fix ca atunci cand pasesti pe el. Totusi te poti duce sa verifici cand auzi acele zgomote, vazusem un caz in care o femeie (a strazii parca) sau un barbat locuia (statea ascuns de fapt, fara voia proprietarilor) in podul casei lor si ei tot ca si tine auzeau zgomote noaptea. Intr-un final a instalat asta o camera si ghici ce? L-a surprins pe intrus noaptea cum se dadea jos din pod sa ia de-ale gurii din frigider. rolling on the floor

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbeste cu tata sa verifice podul!
Spune-i ce zgomote ai auzit, cu ce seamana, el va sti ce sa faca in continuare.

| xSega a răspuns:

Imaginația ta

| tril a răspuns:

Nu mai muri, doar esti barbat. Verifica cu tatal tau ce animal cauta mancare acolo, ori poate chiar si-a facut culcus.

| anonimg a răspuns:

Poate sa fie sobolani sau vreo pisica (chiar straina).
Problema trebuie rezolvata pentru ca nu se poate sta asa. Trebuiesc astupate gaurile si de asemenea curse pentru sobolani.

| cyupaku a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Pai ce a zis ca are tata? oameni buni

| cristi202 a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Interesant e ca auzea noaptea cand umbla prin pod, dar nu sesiza ziua ca frigiderul i se golea. happy

| DovleacTurbat a răspuns (pentru cristi202):

laughing) era putina stiinta la mijloc, nici intrusu nu era prost. Lua si el acolo cate putin din toate facea o masa festina rolling on the floor.

| cristi202 a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Era destept baiatul. happy Pacat ca se misca prea mult noaptea. happy

| DovleacTurbat a răspuns (pentru cristi202):

Vrei sa vezi videoclipul? Il voi cauta daca doresti happy